Masáž lávovými kameny

45 min

490 Kč

Masáž lávovými kameny

Co je masáž lávovými kameny?

Masáž lávovými kameny patří mezi relaxační typy masáží. Horké lávové kameny navozují uklidňující až meditativní stav. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko a uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění a uvolnění od stresu a starostí. Fyzicky pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému, jater ledvin. Mimořádně silné jsou kosmetické účinky, masáž zvláční pokožku, teplo otevře póry. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě. Na úrovni energetické harmonizuje funkce čaker (energetických center) i meridiánů (energetických drah), navozuje meditační stav. Pocity a účinky vydrží po několik dnů.

Jak dlouho masáž lávovými kameny trvá?

  • 45 min

Jak masáž lávovými kameny probíhá?

Před masáží je klient uveden do převlékací kabinky, kde si odloží oděv a má připraven lázeňský župan. Poté vstoupí do masážní místnosti, kde je na lehátku provedena masáž lávovými kameny. Po proceduře se klient převlékne zpět do svého oděvu.

Co je dobré vědět než půjdete na masáž lávovými kameny

  • Před masáží lávovými kameny by se neměla pít káva nebo alkoholické nápoje.
  • Alespoň hodinu po masáži, nejlépe po celý zbytek dne, se nedoporučuje fyzická námaha, řízení auta a další psychicky a fyzicky náročné činnosti.
  • Po masáži je důležitý dostatečný přísun tekutin, nejlépe neperlivé vody nebo zeleného čaje.


Dárkové poukazy k zakoupeníZákladní informace

Lázně Bochoř
Náves 11/57
751 08 Bochoř

Banka: Česká spořitelna, a. s.
Číslo účtu: 030031-1882931329/0800

Obec Bochoř
Náves 202/41
751 08 Bochoř

IČ: 00301051
DIČ: CZ00301051

Design a kód © 2018 Chcibazen.cz, všechna práva vyhrazena lazne-bochor.cz,